HABERLER » Mezunlarımızdan Haberler » II. Briç Turnuvamızın Sonuçları | ALUMNI UAA - Üsküdar Amerikan Lisesi'nden Yetişenler Derneği

29 Nisan 2012 Pazar günü, Hoşgörü Briç Kulübü'nün ev sahipliğinde ve 1976 sınıfının desteği ile II.'si yapılan Briç Turnuvamıza UAA mezunları ile birlikte çok sayıda misafir oyuncu da katıldı. 10 masa ile oynanan turnuvada özel ödüllerin yanısıra 2 kadın 1. çifte ve yönlerinde 1. ve 2. olan çiftlere ödüller verildi. 

2 Kadın 1. çift ödülünü Tola Halfon - Fani Hason '74 çifti aldı. Yönlerinde 2. Ziya Savaş - Ahmet Arsal çifti ile Sezai Onaral - Adnan Topak çiftleri oldu. Yönlerinde 1. Sedat Cengiz - Tijen Cengiz ile Melda Benzet - Beyhan Akduman '65 çiftleri oldu.

Fotoğrafta soldan sağa turnuva sponsorumuz 1976 sınıfını temsilen Aslı Avcıergun, 1.'lik ödüllerinden birini alan 1965 mezunumuz Beyhan Akduman, 2 kadın 1. çift ödülünden birini alan 1974 mezunumuz Fani Hason, Dernek Koordinatörümüz ve 1979 mezunumuz Ayşe Erçetin görülmektedir. Tüm turnuva fotoğraflarını görmek için kullanıcı adı ve şifreniz ile girdikten sonra ETKİNLİKLER başlığı altında WORKSHOP bölümünü seçiniz.

II. Briç Turnuvamızın Sonuçları

https://www.ualyetder.org/tr/ii-bric-turnuvamizin-sonuclari