Kariyer Olanakları » Mentoring » 70 Mentor 70 Mentee Projesi | UALYETDER - Üsküdar Amerikan Lisesi'nden Yetişenler Derneği

70 mentor 70 mentee projesi ile amacımız kariyerinin başındaki ÜAL mezunları ve ÜAL'li üniversite öğrencileri ile iş hayatının farklı alanlarında çalışan mezunlarımızı bir araya getirerek mezun mentorlarımızın, deneyimleri, kariyer adımları, kritik başarı faktörleri konusunda menteelere destek olmalarını sağlamaktır.

Mentee'ler ise mentorlara verecekleri geri bildirimlerle,bireylerin gelişimine katkıda bulunmak gibi kariyerinde ilerlemiş kişiler için önemli bir konuda mentorlara kendilerini geliştirme imkanı sağlayacaklardır.

PROGRAMIN BAŞARIYA VE AMACINA ULAŞMASI İÇİN MENTOR VE MENTEE’LERİ ARAMIZA KATILMAYA VE ÜYE OLMAYA DAVET EDİYORUZ...

Mesafeler bu projeye dahil olmak için bir engel değil. Yurtdışında yaşıyorsanız ve yurtdışında yaşamak ve çalışmak isteyen öğrencilerimize destek olmak yol göstermek istiyorsanız e-mentoring projesine dahil olabilirsiniz.

Mentor ve mentee eşleştirmesi Mezunlar Derneği Mentoring Komitesi tarafından yapılacak ve çalışma takvimi ve görüşmeler yakından takip edilecektir.

Mentoring programı ile ilgileniyorsanız aşağıdaki numaralardan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÜAL Mezunlar Derneği Koordinatörleri: Deniz Kara Urgancı; Nurcan Onaran
Her gün saat 09:00-16:00 arası
alumniuaa@uaa.k12.tr
Tel: (0216) 553 5282

- Buraya tıklayarak Mentor başvuru formu doldurabilirsiniz.
- Buraya tıklayarak Mentee başvuru formu doldurabilirsiniz.

http://www.ualyetder.org/tr/mentoring-on-yazi